DEPEXA Ukmergės g.

4,8
1677 atsiliepimai
Ukmergės g. 233, Vilnius , PC RIMI, 07160 - Priklauso Depexa salonai
Atidaryta šiandien : 10:00 - 18:00
Paskutinės minutės

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Nagai
Depiliacija
Veidas
Masažas

Atsiliepimai apie saloną

4,8
1677 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Auguste
Ačiū, antakiai kaip visa puikūs!
Ok
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Kamilė

Paslaugos

Veidas
Depiliacija
Diana
Kosmetologė - depiliacijos meistrė
5.0
386 atsiliepimai

Apie

Sveiki, aš Diana, EXPERT kategorijos depiliacijos meistrė DEPEXA salone dirbu nuo 2017 m. 2014 m. baigiau medicinos ir sveikatos studijų krypties kosmetologijos programą, suteiktas grožio terapijos bakalauro laipsnis. 2017 m. baigiau "Sugardep" kursus kur tobulinau įgūdžius dirbant su cukraus pasta. Depiliacijos srityje specializuojuosi jau 5 metus. 2020 m. sausio mėn. baigiau antakių ir blakstienų laminavimo mokymų programą. Individualiai pagal kiekvieno kliento odos tipą, ar plauko struktūrą parenku atitinkamą vaško rūšį. Kalbos: Lietuvių, anglų. Papildomi seminarai: Comfort zone Exuviance - Aknė, postakniniai randai. Veido valymas.

Paslaugos

Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Diana

Profesionalus34
Įgudęs16
Kruopštus16
Aukštos kvalifikacijos15
Evelina
Masažuotoja - depiliacijos meistrė
4.7
51 atsiliepimai

Apie

Sveiki, aš Evelina, DEPEXA komandos narė nuo rugpjūčio 2021 m. Masažo procedūras atlieku ir praktikuoju nuo studijų. 2018 pradėjau mokytis Socialinių mokslų kolegijoje, Estetinės kosmetologijos srityje, kur aktyviai pradėjau domėtis masažo specifika. Laukiu Jūsų DEPEXA salone ! Kalbos: Lietuvių, rusų, lenkų.

Paslaugos

Masažas
Depiliacija

Darbų galerija

Jovita
Kosmetologė - depiliacijos meistrė
4.9
13 atsiliepimai

Apie

Sveiki, aš Jovita, EXPERT kategorijos meistrė. DEPEXA salone dirbu nuo 2020 m. Tačiau depiliacijos srityje patirties turiu jau 6 metus. - 2015 metais įgyjau Higieninės kosmetikos kosmetiko kvalifikaciją. Taip pat 2015 metais baigiau "Sugardep" kursus depiliacijai su cukraus pasta. Supratau, kad ši sritis mane labai traukia, įstojau į kolegiją ir 2020 metais įgyjau "Grožio terapijos profesinį Bakalauro laipsnį". Tai pat atliekų antakių, bei blakstienų dažymą ir modeliavimą. Myliu savo darbą bei vertinu kiekvieną klientą ! Visada stengiuosi komfortiškai atlikti procedūrą, bei patarti kaip teisingai prižiūrėti odą. Atvykitę depiliacijai įsitikinti, kad tai nėra skausmingiausia procedūra :) Kalbos: Lietuvių. Anglų. Rusų. Lenkų. Papildomi seminarai: Comfort zone Guinot - Hydrapeeling Exuviance - Aknė, postakniniai randai. Veido valymas. Anna Lotan - C white

Paslaugos

Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Raminta
Masažuotoja - depiliacijos meistrė

Apie

Sveiki, aš Raminta, nauja DEPEXA komandos narė. 2020 metais baigiau aukštajį universitetini Estetinės kosmetologijos studijų krypties programą. Jo metu išmokau ne tik atlikti depiliacijas vašku, bet ir viską apie masažą, kuris labai mane sudomino.. ir nusprendžiau įgyti dar daugiau žinių, tad 2022 metais papildomai baigiau 2 metų mokymus masažo krypties. Myliu savo darbą ir su nekantrumu lauksiu susipažinti.

Paslaugos

Masažas
Depiliacija
Greta
Manikiūro - pedikiūro meistrė
4.9
233 atsiliepimai

Apie

Sveiki, aš Greta, Mankiūro - pedikiūro meistrė DEPEXA salone nuo 2020 m. Šioje srityje specializuojuosi nuo 2018 metų. Esu baigusi klasikinio manikiūro - pedikiūro mokymus 2018 metais. Taip pat 2020 m. pradžioje, baigiau aparatinio manikiūro kursus. Maksimaliai kruopščiai ir efektyviai atlieku savo darbą. Kokybė garanuota. Iki pasimatymo DEPEXA salone ! Kalbos: Lietuvių. Anglų.

Paslaugos

Nagai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Greta

Profesionalus19
Išmanantis darbą14
Kruopštus12
Aukštos kvalifikacijos11
Jelena
Manikiūro - pedikiūro meistrė
4.8
33 atsiliepimai

Apie

Sveiki, aš esu Jelena, Manikiūro - pedikiūro meistrė DEPEXA salone nuo sausio 2022 m. Šioje srityje esu ne naujokė, pabaigiau manikiūro - pedikiūro mokymus. Taip pat esu baigusi priauginimo bei nagų išlyginimo kietuoju geliu kursus. Nesenai sugrįžau iš užsienio kur dirbau nagų meistre gan ilgą laiką . Maloniai lauksiu Jūsų DEPEXA salone. Kalbos: Lietuvių, anglų, rusų.

Paslaugos

Nagai

Darbų galerija

Yevheniia
Kosmetologė - depiliacijos meistrė
4.9
17 atsiliepimai

Apie

Sveiki, esu Yevheniia, UNIVERSAL kategorijos depiliacijos meistrė. Atvykau iš Ukrainos, DEPEXA salone esu nauja komandos narė, bet ne naujoke depiliacijos sferoje. 2019 metais gavau sertifikata ''Enova'' depiliacija cukraus pasta. 2020 metais įgijau kvalifikacijos kelimo diploma ''Elenis''. Depiliacijos srityje specializuojuosi jau 4 metus. Atlieku depiliacijas cukrumi ir vašku. Kalbos: Ukrainiečių, rusų, anglų.

Paslaugos

Depiliacija
Olga
Manikiūro -pedikiūro meistrė

Apie

Sveiki, esu Olga, EXPERT- kategorijos meistrė. Atvykau iš Ukrainos, DEPEXA salone esu nauja komandos narė, bet ne naujoke manikiūro - pedikiūro srityje. Savo gimtajame mieste dirbau 7 metus manikiūro - pedikiūro meistre. Vedžiau įvairius kvalifikacijos kelimo mokymus. Mielai lauksiu Jūsų DEPEXA salone susipažinti. Kalbos: Ukrainiečių, rusų, anglų.

Paslaugos

Nagai

Apie saloną

DEPEXA Ukmergės g.
Ukmergės g. 233, Vilnius
07160 PC RIMI

DEPEXA buvo įkurta specialiai jums – tiems, kurie ieško profesionalios depiliacijos paslaugos ir neretai ja nusivilia, kai paslauga atliekama nekvalifikuotai. Mes subūrėme tokią komandą, kuri domisi ir specializuojasi plaukų šalinimo srityje.

Savo salone naudojame tik aukštos kokybės Cirepil ir Reference vaškus bei priemones. Stengiamės pasiūlyti geriausią aptarnavimą ir profesionaliausią paslaugą užtikrindami savo klientų diskretiškumą.

PirmPirmadienis
10:0020:00
AntAntradienis
10:0020:00
TrečTrečiadienis
10:0020:00
KetvKetvirtadienis
10:0020:00
PenktPenktadienis
10:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0018:00
SekmSekmadienis
10:0018:00
Šiame salone naudojami produktai
Cirépil
Perron Rigot
Salono apdovanojimai
Top Rated 2021Top Rated 2019

Grožio salonai netoliese