Ukmergės g. 233, Vilnius , PC RIMI, 07160 - Priklauso Depexa salonai
Atidaryta šiandien : 10:00 - 20:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Nagai
Depiliacija
Veidas
Masažas

Atsiliepimai apie saloną

4,9
1318 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
10/10
Visada malonu sugrįžti. :)
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Diana
Kosmetologė - depiliacijos meistrė
5.0
318 atsiliepimai

Apie

Sveiki, aš Diana EXPERT kategorijos depiliacijos meistrė - DEPEXA salone dirbu nuo 2017 m. 2014 metais baigiau medicinos ir sveikatos studijų krypties kosmetologijos programą, suteiktas grožio terapijos bakalauro laipsnis. 2017 metais. baigiau "Sugardep" kursus kur tobulinau įgūdžius dirbant su cukraus pasta. Depiliacijos srityje specializuojuosi jau 5 metus. 2020 metais sausio mėn. baigiau antakių ir blakstienų laminavimo mokymų programą. Individualiai pagal kiekvieno kliento odos tipą, ar plauko struktūrą parenku atitinkamą vaško rūšį.

Paslaugos

Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Diana

Profesionalus26
Įgudęs15
Kruopštus15
Išmanantis darbą12
Kamilė
Kosmetologė - depiliacijos meistrė
5.0
46 atsiliepimai

Apie

Sveiki, aš Kamilė. UNIVERSAL- kategorijos depiliacijos meistrė. Esu baigusi studijas ir įgyjusi estetinės kosmetologijos bakalauro laipsnį . Studijų metu įgyjau daug praktikos. Su kiekvienu klientu labai intensyviai tobulėju. Atsakingai žiūrių į savo darbą. Procedūras stengiuos atlikti itin kruopščiai ir neskausmingai. Susitikime DEPEXA salone !

Paslaugos

Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Jovita
Kosmetikė - depiliacijos meistrė

Apie

Sveiki, aš Jovita, START kategorijos meistrė DEPEXA salone, esu nauja komandos narė. Tačiau depiliacijos srityje patirties turiu jau 5 metus. - 2015 metais įgyjau Higieninės kosmetikos kosmetiko kvalifikaciją. Taip pat 2015 metais baigiau "Sugardep" kursus depiliacijai su cukraus pasta. Supratau, kad ši sritis mane labai traukia, įstojau į kolegiją ir 2020 metais įgyjau "Grožio terapijos profesinį Bakalauro laipsnį" . Myliu savo darbą bei vertinu kiekvieną klientą ! Visada stengiuosi komfortiškai atlikti procedūrą, bei patarti kaip teisingai prižiūrėti odą. Atvykitę depiliacijai įsitikinti, kad tai nėra skausmingiausia procedūra :)

Paslaugos

Veidas
Depiliacija
Anna
Kosmetikė - Depiliacijos meistrė
5.0
6 atsiliepimai

Apie

Sveiki, esu Anna - EXPERT kategorijos depiliacijos meistrė - kosmetikė. 2016 metais baigiau teorinius ir praktinius depiliacijos vašku mokymus. 2017 metais įgyjau praktikos depiliacijos kursuose cukrumi ''Sugardep'' . Taip pat 2020 metais baigiau antakių dizaino ir architektūros mokymus. Vilniaus g. DEPEXA salone sėkmingai dirbu virš 3 metų.

Paslaugos

Depiliacija
Karolina
Manikiūro-pedikiūro meistrė

Apie

Sveiki, Esu Karolina - Vilniaus g. DEPEXA salone dirbu nuo 2020 m. liepos mėn. Atlieku klasikinį manikiūrą ir pedikiūrą. 2017 metais baigiau kosmetologijos studijas Vilniaus kolegijoje. Esu kruopšti, draugiška, atsakinga ir be galo myliu savo darbą. Todėl visada gilinuosi į Jūsų poreikius ir norimus rezultatus. Iki malonaus susitikimo!

Paslaugos

Nagai
Greta
Manikiūro - Pedikiūro meistrė
4.9
155 atsiliepimai

Apie

Sveiki, aš Greta - mankiūro - pedikiūro meistrė DEPEXA salone. Šioje srityje specializuojuosi nuo 2018 metų. Esu baigusi klasikinio manikiūro - pedikiūro mokymus 2018 metais. Taip pat 2020 m. pradžioje, baigiau aparatinio manikiūro kursus. Maksimaliai kruopščiai ir efektyviai atlieku savo darbą. Kokybė garanuota. Iki pasimatymo DEPEXA salone !

Paslaugos

Nagai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Greta

Profesionalus16
Kruopštus9
Išmanantis darbą8
Aukštos kvalifikacijos8
Evelina
Kosmetologė - Masažuotoja
4.7
12 atsiliepimai

Apie

Sveiki, aš Evelina, nauja DEPEXA komandos narė. Tačiau masažo procedūras atlieku ir praktikuoju nuo studijų. 2018 pradėjau mokytis Socialinių mokslų kolegijoje, Estetinės kosmetologijos srityje, kur aktyviai pradėjau domėtis masažo specifika. Laukiu Jūsų DEPEXA salone !

Paslaugos

Masažas
Depiliacija

Apie saloną

DEPEXA Ukmergės g.
Ukmergės g. 233, Vilnius
07160 PC RIMI

DEPEXA buvo įkurta specialiai jums – tiems, kurie ieško profesionalios depiliacijos paslaugos ir neretai ja nusivilia, kai paslauga atliekama nekvalifikuotai. Mes subūrėme tokią komandą, kuri domisi ir specializuojasi plaukų šalinimo srityje.

Savo salone naudojame tik aukštos kokybės Cirepil ir Reference vaškus bei priemones. Stengiamės pasiūlyti geriausią aptarnavimą ir profesionaliausią paslaugą užtikrindami savo klientų diskretiškumą.

PirmPirmadienis
10:0020:00
AntAntradienis
10:0020:00
TrečTrečiadienis
10:0020:00
KetvKetvirtadienis
10:0020:00
PenktPenktadienis
10:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0018:00
SekmSekmadienis
10:0018:00
Šiame salone naudojami produktai
Cirépil
Perron Rigot
Salono apdovanojimai
Top Rated 2019

Grožio salonai netoliese