DEPEXA Ukmergės g.

4,8
1980 atsiliepimai
Ukmergės g. 233, Vilnius , PC RIMI, 07160 - Priklauso Depexa salonai
Atidaryta šiandien : 10:00 - 20:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Nagai
Depiliacija
Veidas

Atsiliepimai apie saloną

4,8
1980 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Margarita
Ačiū už maloniai atliktą procedūrą!
Nuostabi meistrė! Greitai, kokybiškai ir be galo jaukiai❤️
5/5 🌟
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Greta
Manikiūro - pedikiūro meistrė
5.0
277 atsiliepimai

Apie

Sveiki, aš Greta, Mankiūro - pedikiūro meistrė DEPEXA salone nuo 2020 m. Šioje srityje specializuojuosi nuo 2018 metų. Esu baigusi klasikinio manikiūro - pedikiūro mokymus 2018 metais. Taip pat 2020 m. pradžioje, baigiau aparatinio manikiūro kursus. Maksimaliai kruopščiai ir efektyviai atlieku savo darbą. Kokybė garanuota. Iki pasimatymo DEPEXA salone ! Kalbos: Lietuvių. Anglų.

Paslaugos

Nagai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Greta

Profesionalus21
Išmanantis darbą16
Kruopštus14
Aukštos kvalifikacijos13
Inga
Kosmetologė - depiliacijos meistrė
5.0
5 atsiliepimai

Apie

Sveiki, aš Inga, EXPERT kategorijos depiliacijos meistrė. DEPEXA salone dirbu nuo liepos 2021 m. Kadangi mane visuomet domino grožio sfera ir norėjau išbandyti save depiliacijos srityje - 2021 m. įgijau Higieninės kosmetikos kosmetiko kvalifikacija. Didelio noro ir užsipyrimo dėka, labai greitai mokausi ir tobulėju, nes pasirinkau sau tinkama ir patinkančia kryptį. Turiu patirties atliekant depiliacijos procedūras vašku bei cukrumi. Ne tik kruopščiai atliksiu procedūrą, bet ir mielai pasidalinsiu su Jumis žiniomis kaip prižiūrėti savo odą prieš ir po depiliacijos. Depexa salone, tai pat atlieku antakių - blakstienų dažymą bei laminavimą. Susitikime DEPEXA salone ! Kalbos: Lietuvių, anglų, rusų, lenkų. Papildomi seminarai: Comfort zone Exuviance - Aknė, postakniniai randai. Veido valymas.

Paslaugos

Veidas
Depiliacija
Kamilė
Kosmetikė - depiliacijos meistrė

Apie

Sveiki, aš Kamilė, UNIVERSAL kategorijos meistrė DEPEXA salone. 2020 metais įgyjau Higieninės kosmetikos kosmetiko kvalifikaciją. Depexa salone atlieku depiliacijas vašku ir cukraus pasta. Su nekantrumu laukiu susipažinti. Kalbos: Lietuvių, rusų, anglų.

Paslaugos

Veidas
Depiliacija
Jelena
Kosmetikė - depiliacijos meistrė
4.8
9 atsiliepimai

Apie

Sveiki, aš esu Jelena, Depiliacijos meistrė DEPEXA salone nuo sausio 2022 m. Šioje srityje esu ne naujokė, pabaigiau depiliacijos mokymus vašku. Taip pat esu praėjusi antakių modeliavimo - dažymo kursus. Nesenai sugrįžau iš užsienio kur dirbau depiliacijos meistre gan ilgą laiką . Maloniai lauksiu Jūsų DEPEXA salone. Kalbos: Lietuvių, anglų, rusų.

Paslaugos

Depiliacija
Diana
Kosmetologė - depiliacijos meistrė
4.9
452 atsiliepimai

Apie

Sveiki, aš Diana, EXPERT kategorijos depiliacijos meistrė DEPEXA salone dirbu nuo 2017 m. 2014 m. baigiau medicinos ir sveikatos studijų krypties kosmetologijos programą, suteiktas grožio terapijos bakalauro laipsnis. 2017 m. baigiau "Sugardep" kursus kur tobulinau įgūdžius dirbant su cukraus pasta. Depiliacijos srityje specializuojuosi jau 5 metus. 2020 m. sausio mėn. baigiau antakių ir blakstienų laminavimo mokymų programą. Individualiai pagal kiekvieno kliento odos tipą, ar plauko struktūrą parenku atitinkamą vaško rūšį. Kalbos: Lietuvių, anglų. Papildomi seminarai: Comfort zone Exuviance - Aknė, postakniniai randai. Veido valymas.

Paslaugos

Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Diana

Profesionalus37
Aukštos kvalifikacijos18
Įgudęs18
Išmanantis darbą17
Jovita
Kosmetologė - depiliacijos meistrė
5.0
17 atsiliepimai

Apie

Sveiki, aš Jovita, EXPERT kategorijos meistrė. DEPEXA salone dirbu nuo 2020 m. Tačiau depiliacijos srityje patirties turiu jau 6 metus. - 2015 metais įgyjau Higieninės kosmetikos kosmetiko kvalifikaciją. Taip pat 2015 metais baigiau "Sugardep" kursus depiliacijai su cukraus pasta. Supratau, kad ši sritis mane labai traukia, įstojau į kolegiją ir 2020 metais įgyjau "Grožio terapijos profesinį Bakalauro laipsnį". Tai pat atliekų antakių, bei blakstienų dažymą ir modeliavimą. Myliu savo darbą bei vertinu kiekvieną klientą ! Visada stengiuosi komfortiškai atlikti procedūrą, bei patarti kaip teisingai prižiūrėti odą. Atvykitę depiliacijai įsitikinti, kad tai nėra skausmingiausia procedūra :) Kalbos: Lietuvių. Anglų. Rusų. Lenkų. Papildomi seminarai: Comfort zone Guinot - Hydrapeeling Exuviance - Aknė, postakniniai randai. Veido valymas. Anna Lotan - C white

Paslaugos

Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Kamilė
Kosmetikė - depiliacijos meistrė

Apie

Sveiki, aš Kamilė, START kategorijos meistrė DEPEXA salone. 2022 metais įgyjau Higieninės kosmetikos kosmetiko kvalifikaciją. Esu nauja komandos narė, bet tikrai nenusivilsite apsilanke pas mane. Nuolat tobulėju, nes myliu darbą kurį atlieku. Depexa salone atlieku depiliacijas vašku, antakių modeliavimą bei dažymą. Iki malonaus DEPEXA salone!

Paslaugos

Veidas
Depiliacija
Jelena
Manikiūro - pedikiūro meistrė
4.8
74 atsiliepimai

Apie

Sveiki, aš esu Jelena, Manikiūro - pedikiūro meistrė DEPEXA salone nuo sausio 2022 m. Šioje srityje esu ne naujokė, pabaigiau manikiūro - pedikiūro mokymus. Taip pat esu baigusi priauginimo bei nagų išlyginimo kietuoju geliu kursus. Nesenai sugrįžau iš užsienio kur dirbau nagų meistre gan ilgą laiką . Maloniai lauksiu Jūsų DEPEXA salone. Kalbos: Lietuvių, anglų, rusų.

Paslaugos

Nagai

Darbų galerija

Apie saloną

DEPEXA Ukmergės g.
Ukmergės g. 233, Vilnius
07160 PC RIMI

DEPEXA buvo įkurta specialiai jums – tiems, kurie ieško profesionalios depiliacijos paslaugos ir neretai ja nusivilia, kai paslauga atliekama nekvalifikuotai. Mes subūrėme tokią komandą, kuri domisi ir specializuojasi plaukų šalinimo srityje.

Savo salone naudojame tik aukštos kokybės Cirepil ir Reference vaškus bei priemones. Stengiamės pasiūlyti geriausią aptarnavimą ir profesionaliausią paslaugą užtikrindami savo klientų diskretiškumą.

PirmPirmadienis
10:0020:00
AntAntradienis
10:0020:00
TrečTrečiadienis
10:0020:00
KetvKetvirtadienis
10:0020:00
PenktPenktadienis
10:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0018:00
SekmSekmadienis
10:0018:00
Šiame salone naudojami produktai
Cirépil
Perron Rigot
Salono apdovanojimai
Top Rated 2021Top Rated 2019

Grožio salonai netoliese