Ukmergės g. 233, Vilnius PC RIMI, 07160 - Priklauso Depexa salonai
Paskutinės minutės

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Nagai
Depiliacija
Veidas

Mūsų darbai

Atsiliepimai apie saloną

4,8
1017 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Viskas tiko ir patiko
Viskas patiko, o labiausia tai, kad express pedikiūras truko mažiau nei valandą!
Puiki meistrė
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Anna
Kosmetikė - Depiliacijos meistrė
5.0
5 atsiliepimai

Apie

Sveiki, esu Anna - EXPERT kategorijos depiliacijos meistrė - kosmetikė. 2016 metais baigiau teorinius ir praktinius depiliacijos vašku mokymus. 2017 metais įgyjau praktikos depiliacijos kursuose cukrumi ''Sugardep'' . Taip pat 2020 metais baigiau antakių dizaino ir architektūros mokymus. DEPEXA salone sėkmingai dirbu virš 3 metų.

Paslaugos

Depiliacija
Marta
Kosmetikė - Depiliacijos meistrė

Apie

Sveiki, aš Marta. EXPERT kategorijos depiliacijos meistrė. 2018 metais baigiau dviejų metų trukmės studijas ir įgyjau higieninės kosmetikos kosmetikės kvalifikaciją. Nuo to laiko nuolat mokausi ir tobulėju. Dirbu DEPEXA salone nuo 2019 m. pradžios, procedūras atliekų su vašku bei cukraus pasta, moterims ir vyrams.

Paslaugos

Depiliacija
Julija
Kosmetikė - Depiliacijos meistrė
5.0
68 atsiliepimai

Apie

Sveiki, Aš Julija, UNIVERSAL kategorijos meistrė, DEPEXA salone. 2019 metais įgijau kosmetikės specialybę, "Eliza" mokymų centre. Nuo 2019 m. rugsėjo mėn. atlieku depiliacijos procedūras moterims bei vyrams, dirbu su cukraus pasta ir vašku. Konsultuoju ir parenku tinkamą procedūros rūšį, atsižvelgiant į Jūsų odą bei plauko struktūrą. Didelio noro ir užsispyrimo dėka, greitai tobulėju bei mylių savo darbą, todėl Jums procedūrą atliksiu maksimaliai komfortiškai.

Paslaugos

Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Julija

Išmanantis darbą10
Profesionalus6
Kruopštus6
Greta
Manikiūro - Pedikiūro meistrė
4.9
78 atsiliepimai

Apie

Sveiki, aš Greta - mankiūro - pedikiūro meistrė DEPEXA salone. Šioje srityje specializuojuosi nuo 2018 metų. Esu baigusi klasikinio manikiūro - pedikiūro mokymus 2018 metais. Taip pat 2020 m. pradžioje, baigiau aparatinio manikiūro kursus. Maksimaliai kruopščiai ir efektyviai atlieku savo darbą. Kokybė garanuota. Iki pasimatymo DEPEXA salone !

Paslaugos

Nagai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Greta

Profesionalus7
Aukštos kvalifikacijos5
Kruopštus5
Karolina
Manikiūro - pedikiūro meistrė

Apie

Sveiki, esu Karolina. DEPEXA salone dirbu manikiūro - pedikiūro meistre. Šioje srityje esu ne naujokė. Esu sertifikuota specialistė. 2012 metais baigiau manikiūro-pedikiūro kursus "Eliza" Mokymų centre. Nuo to laiko specializuojuosi ir tobulėju šioje srityje. DEPEXA salone atlieku aparatinį bei klasikinį manikiūrą, pedikiūrą. Nuolat mokausi ir domiuosi savo specialybės tendencijomis. Maloniai laukiu Jūsų DEPEXA salone !

Paslaugos

Nagai

Darbų galerija

Diana
Kosmetikė - Depiliacijos meistrė
5.0
242 atsiliepimai

Apie

Sveiki, aš Diana EXPERT kategorijos depiliacijos meistrė - DEPEXA salone dirbu nuo 2017 m. 2014 metais baigiau medicinos ir sveikatos studijų krypties kosmetologijos programą, suteiktas grožio terapijos bakalauro laipsnis. 2017 metais. baigiau "Sugardep" kursus kur tobulinau įgūdžius dirbant su cukraus pasta. Depiliacijos srityje specializuojuosi jau 5 metus. 2020 metais sausio mėn. baigiau antakių ir blakstienų laminavimo mokymų programą. Individualiai pagal kiekvieno kliento odos tipą, ar plauko struktūrą parenku atitinkamą vaško rūšį.

Paslaugos

Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Diana

Profesionalus19
Įgudęs13
Kruopštus12
Išmanantis darbą8

Apie saloną

Depexa Ukmergės g.
07160 Ukmergės g. 233, Vilnius PC RIMI

DEPEXA buvo įkurta specialiai jums – tiems, kurie ieško profesionalios depiliacijos paslaugos ir neretai ja nusivilia, kai paslauga atliekama nekvalifikuotai. Mes subūrėme tokią komandą, kuri domisi ir specializuojasi plaukų šalinimo srityje.

Savo salone naudojame tik aukštos kokybės Cirepil ir Reference vaškus bei priemones. Stengiamės pasiūlyti geriausią aptarnavimą ir profesionaliausią paslaugą užtikrindami savo klientų diskretiškumą.

PirmPirmadienis
10:0020:00
AntAntradienis
10:0020:00
TrečTrečiadienis
10:0020:00
KetvKetvirtadienis
10:0020:00
PenktPenktadienis
10:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0018:00
SekmSekmadienis
10:0018:00
Šiame salone naudojami produktai
Salono apdovanojimai
Top Rated 2019

Grožio salonai netoliese