DEPEXA Vilniaus g.

4,7
1315 atsiliepimai
Gedimino pr. 16/ Vilniaus g. 10, Vilnius, PC Centro pasažas, II aukštas, 01103 - Priklauso Depexa salonai
Atidaryta šiandien : 09:00 - 20:00
Paskutinės minutės

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Nagai
Depiliacija
Veidas

Atsiliepimai apie saloną

4,7
1315 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Švaru tvarkinga kultūringa, greita, bedraujantys su klijantu ir atsižvelgia į klijanto norus.
Greitai, profesionaliai ir kokybiškai!
Manikiuras buvo sausas, truko 20 min., atsirado žaizdos, kurias gydau antra savaitę, tokio manikiūro daryti negalimą, tai yra savęs žalojimas.
Camille was very attentive to details and nice to talk to. She did a great job.
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Diana
Kosmetologė - Depiliacijos meistrė
5.0
6 atsiliepimai

Paslaugos

Veidas
Depiliacija
Jelena
4.4
7 atsiliepimai

Apie

Sveiki, aš esu Jelena, EXPERT meistrė DEPEXA salone. Esu sertifikuota manikiūro - pedikiūro meistrė. Atlieku aparatini, klasikini manikiūrą - pedikiūrą (lakavimas po nago odele). Nesenai sugrįžau iš užsienio kur dirbau ilgus metus ir gavau dar daugiau patirties. Maloniai lauksiu Jūsų Depexa salone. Kalbos: Lietuvių, anglų, rusų.

Paslaugos

Nagai

Darbų galerija

Jelena
5.0
5 atsiliepimai

Apie

Sveiki, aš esu Jelena, UNIVERSAL meistrė DEPEXA salone. Šioje srityje esu ne naujokė, esu baigiusi mokymus. Atlieku moteriškas ir vyriškas depiliacijas vašku. Tai pat atliekų antakių ir blakstienų modeliavimą ir dažymą, bei laminavimą. Nesenai sugrįžau iš užsienio kur dirbau ilgus metus ir gavau dar daugiau patirties. Maloniai lauksiu Jūsų Depexa salone. Kalbos: Lietuvių, anglų, rusų.

Paslaugos

Veidas
Depiliacija
Inga
Kosmetologė - Depiliacijos meistrė
4.9
94 atsiliepimai

Apie

Sveiki, aš Inga, EXPERT kategorijos depiliacijos meistrė. DEPEXA salone dirbu nuo liepos 2021 m. Kadangi mane visuomet domino grožio sfera ir norėjau išbandyti save depiliacijos srityje - 2021 m. įgijau Higieninės kosmetikos kosmetiko kvalifikacija. Didelio noro ir užsipyrimo dėka, labai greitai mokausi ir tobulėju, nes pasirinkau sau tinkama ir patinkančia kryptį. Turiu patirties atliekant depiliacijos procedūras vašku bei cukrumi. Ne tik kruopščiai atliksiu procedūrą, bet ir mielai pasidalinsiu su Jumis žiniomis kaip prižiūrėti savo odą prieš ir po depiliacijos. Depexa salone, tai pat atlieku antakių - blakstienų dažymą bei laminavimą. Susitikime DEPEXA salone ! Kalbos: Lietuvių, anglų, rusų, lenkų. Papildomi seminarai: Comfort zone Exuviance - Aknė, postakniniai randai. Veido valymas.

Paslaugos

Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Inga

Kruopštus8
Profesionalus6
Jovita
Kosmetologė - Depiliacijos meistrė
4.9
89 atsiliepimai

Apie

Sveiki, aš Jovita, EXPERT kategorijos meistrė DEPEXA salone. DEPEXA salone dirbu nuo 2020 m. Depiliacijos srityje patirties turiu jau 6 metus. 2015 metais įgyjau Higieninės kosmetikos kosmetiko kvalifikaciją. Taip pat 2015 metais baigiau "Sugardep" kursus depiliacijai su cukraus pasta. Supratau, kad ši sritis mane labai traukia, įstojau į kolegiją ir 2020 metais įgyjau "Grožio terapijos profesinį Bakalauro laipsnį". Depexa salone atlieku antakių - blakstienų dažymą bei laminavimą. Myliu savo darbą, bei vertinu kiekvieną klientą ! Visada stengiuosi komfortiškai atlikti procedūrą, bei patarti kaip teisingai prižiūrėti odą. Atvykitę depiliacijai įsitikinti, kad tai nėra skausmingiausia procedūra :) Kalbos: Lietuvių, anglų, rusų, lenkų. Papildomi seminarai: Comfort zone Guinot - Hydrapeeling Exuviance - Aknė, postakniniai randai. Veido valymas. Anna Lotan - C white

Paslaugos

Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Jovita

Kruopštus6
Aukštos kvalifikacijos5
Kamilė
Kosmetologė - depiliacijos meistrė
4.8
43 atsiliepimai

Apie

Sveiki, aš Kamilė, START kategorijos meistrė DEPEXA salone. 2020 metais įgyjau Higieninės kosmetikos kosmetiko kvalifikaciją. Depexa salone atlieku depiliacijas vašku. Su nekantrumu laukiu susipažinti. Kalbos: Lietuvių, rusų, anglų.

Paslaugos

Veidas
Depiliacija

Apie saloną

DEPEXA Vilniaus g.
Gedimino pr. 16/ Vilniaus g. 10, Vilnius
01103 PC Centro pasažas, II aukštas

DEPEXA buvo įkurta specialiai jums – tiems, kurie ieško profesionalios depiliacijos paslaugos ir neretai ja nusivilia, kai paslauga atliekama nekvalifikuotai. Mes subūrėme tokią komandą, kuri domisi ir specializuojasi plaukų šalinimo srityje.

Savo salone naudojame tik aukštos kokybės Cirepil ir Reference vaškus bei priemones. Stengiamės pasiūlyti geriausią aptarnavimą ir profesionaliausią paslaugą užtikrindami savo klientų diskretiškumą.

PirmPirmadienis
09:0020:00
AntAntradienis
09:0020:00
TrečTrečiadienis
09:0020:00
KetvKetvirtadienis
09:0020:00
PenktPenktadienis
09:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0016:00
SekmSekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai
Cirépil
Perron Rigot
Salono apdovanojimai
Top Rated 2019

Grožio salonai netoliese