Dienos Spa Lotosas

Ozo g. 18, Vilnius, „Ozo“ prekybos centre (3 a., įėjimas pro VS-Fitness sporto klubą), 08243 Atvykus praneškite sporto klubo registratūroje, kad atvykote į masažą.
5,0
8 atsiliepimai
Ozo g. 18, Vilnius, „Ozo“ prekybos centre (3 a., įėjimas pro VS-Fitness sporto klubą), 08243 Atvykus praneškite sporto klubo registratūroje, kad atvykote į masažą.

Atsiliepimai apie saloną

5,0
8 atsiliepimai
Aplinka
Švara
Personalas
Kaina

Ieškoti pagal paslaugą

Filter Reviews

Treatment
Visos paslaugos

Ieškoti pagal įvertinimą

Rating
Ieškoti pagal įvertinimą
Masažas nuostabus! Asta turi nuostabias rankas👌
dominyka
prieš 3 dienas
Labai aciu uz profesionalu darba, bei nuosirdu bendravima. Po vizito norisi ateiti dar ir dar. Tikrai rekomenduosiu Jusu atliekamas proceduras draugams.
Inga
prieš 3 dienas
Labai patiko apsilankymas, jauki aplinka, masažo atlikimas puikus, dėmesinga masažuotoja, labai stengiasi padėti jaustis geriau. Po sveikatingumo masažo procedūros jaučiausi puikiai.
Aleksandra
prieš 4 dienas
Labai patiko atliktos proceduros bei masažai. Taip pat graži, rami aplinka bei profesionalus darbas.
Paulius
prieš 5 dienas
Masažiste atliko savo darbą puikiai, juosmens skausmai dingo. Kaina tikrai nėra didelė. Siūlau visiems apsilankyti.
Tadas
prieš 6 dienas
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Apie saloną

Dienos Spa Lotosas
Ozo g. 18, Vilnius
„Ozo“ prekybos centre (3 a., įėjimas pro VS-Fitness sporto klubą)
08243 Atvykus praneškite sporto klubo registratūroje, kad atvykote į masažą.

Žmogaus sąmonės ir proto būklė lyginama su besiskleidžiančiu lotoso pumpuru. Kaip saulės spindulių paliesti atsiveriantys lotoso žiedlapiai pripildo ryto orą gaivaus ir tyro aromato, taip ir žmogus gali skleisti tikros palaimos, švelnumo, atlaidumo ir meilės aromatą aplinkui save. Jei žmogus sugeba pasiekti absoliučią ramybę ir giedrą – tartum lotoso pumpure įkūnytą švytėjimą, kai protą paliečia tiesos dvasios spinduliai, jis gali kukliai išsiskleisti, atverdamas vidaus spindesį, kuris visuomet slypi sąmonės gelmėse.

„Dienos Spa lotosas“– tai Jūsų kelias į Spa kelionę, kur viskas skirta tik Jums, Jūsų kūnui, dvasiai, sveikatai, protui ir sielai.
Kai viskas atsibosta ar užpuola rūpesčiai, jeigu Jums nepavyksta atsipalaiduoti, pabėgti nuo kasdienybės,pajusti tuos dvasios spindulėlius atvykite pas mus. Geriausia, pailsėti, atsitraukti nuo visų darbų, mėgautis procedūrų malonumais ten, kur puiki atmosfera, aukšto lygio paslaugos, profesionali meistrė ir nuoširdus aptarnavimas skirtas tik Jums.

Kiekvieną dieną, mano tikslas yra suteikti savo klientams gydomąsias procedūras, spa malonumus ne tik kūnui bet ir sielai, įgauti daugiau jėgų, lengvumo pojučių. Mėgaukitės ne tik pagerėjusia sveikata, bet ir ramiu poilsiu nuo kasdieninio gyvenimo tempo ramioje atmosferoje, kur galėsite, bent kelioms valandoms pamiršti viską ir pasinerti į ramybės oazę.
Sveiki atvykę į pasaulį, toli nuo realybės…

Pirmadienis
10:0021:00
Antradienis
10:0021:00
Trečiadienis
10:0021:00
Ketvirtadienis
10:0021:00
Penktadienis
10:0021:00
Šeštadienis
10:0017:00
Sekmadienis
Uždaryta

Masažo salonai netoliese