Kirpdamą sūnų, kirpėja nuolat kartojo, kokie problematiški vaiko plaukai. Bendravimo su klientu reiktų mokytis ir kitoms šios kirpyklos kirpėjoms, nes atėjus į saloną, reikėjo laukti, kol kirpėjos baigt kalbėtis ir teiksis bent jau pasisveikinti. Daugiau negrįšime, nors sūnų su “labai problematiškais” plaukais apkirpo visai gerai.
Paslaugą atliko Justina•Vaikų kirpimas
Erik•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Profesionali ir maloni meistrė.Dar sugrįšiu
Paslaugą atliko Neringa•Džiovinimas ir sušukavimas
NIJOLE•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Atėjau galiukų kirpimui. Paslauga buvo atlikta per 5 min. Plaukai nukirpti labai blogai. Paprašė atsistoti ir tiesiog vos pašukavus "tiesiai" nukirpo. Plaukus permetus į priekį jie visi buvo skirtingų ilgių. Realiai sugadino. Negalėjau patikėti kad taip blogai. Po 2 val parėjau, kad pataisytų. Kažkiek pataisė, bet blogai. Lyginat su rinka, tai čia tragedija.
Paslaugą atliko Natalja•Kirpimas ir plaukų priežiūra