Greitai ir tvarkingai apkirpo dviejų metų berniuką. Maloni kirpėja. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Neringa•Vaikų kirpimas
Dovilė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
labai rekomenduoju masaziste Kristina nuostabus zmogus
Paslaugą atliko Kristina•Limfodrenažinis masažas
Irina•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai apkirpo
Paslaugą atliko Neringa•Vyriškas kirpimas
Vitas•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Procedūra jau po pirmų kartų tikrai veiksminga, matosi rezultatas, o atliekant reguliariai, net ir tarpuose tarp procedūrų plaukai yra ženkliai glotnesni ir jaučiasi, kad sveikesni.