Esu labai patenkinta,nuostabūs nagai po apsilankymo 🥰
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Erika•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Pas meistrę Pauliną lankiausi pirmą kartą. Esu "ta priekabioji" klientė, tačiau meistrė mane maloniai nustebino - jos darbo greitis ir manikiūro atlikimo technika paliko labai gerą įspūdį :)