Šiandien pirmą kart apsilankiau šiame salone ir įspūdis tiesiog wow! Labai švari ir jauki aplinka,meistrės čia labai malonios ir šiltos 😍Ypač esu dėkinga meistrei Enrikai,kuri yra labai kruošti ir išties atrodo žino ką daro. Po pereito apsilankymo kitame salone mano keli nagai buvo suminkštėję ir nulužinėjo,bet ji juos kuo puikiausiai sutvarkė ir likau labai patenkinta jos darbu! Tikrai čia apsilankysiu dar ne kartą. Rekomenduoju!🥰
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Roberta•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Man labai patinka Divilės kruopštumas, nagai laikosi puikiai ir labai gražiai atrodo.
Esu labai patenkinta savo nagučiais apsilankiusi pas meistrę Enriką. Labai kruopščiai ir dailiai nulakavo, atliko dailę, viskas be priekaištų. Būtinai sugrįšiu!