Viskas puiku. Labai gerai jaučiausi, nes viskas buvo atliekama kruopščiai, ypatingai vertinu tai, kad jaučiausi saugi, nes buvo naudojami dezinfekuoti įrankiai (išpakuojami prie manęs), laikomasi švaros ir higienos. Meistrė labai maloni ir atidi. Nedvejodama užsirašiau ir kitam kartui pas tą pačią meistrę.
Soliariumai
Jurga•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Metu atradimas ! Tobulai visada padaro, labai kruopšti , atsakinga savo darbo išmananti meistre! 🎀🥳