DOMINI grožio salonas

5,0
140 atsiliepimai
V. Putvinskio g. 38-30, Kaunas, Lietuva, 44211
Atidaryta Šiandien: 08:00 - 20:00

Paslaugos atitinkančios tavo paiešką

Neradai ko ieškojai?

Teikiamos paslaugos

Atsiliepimai apie saloną

5,0
140 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Patiko malonus bendravimas ir kokybiška paslauga,atsižvelgiant į norus
Puikiai, profesionaliai,- kaip visada!!! 🙂
Puikus plaukų stilistas Tomas D.,kuo didžiausios rekomendacijos!
Isiklauso i kliento pageidavimus.
Kaip visada, išeini iš kirpyklos puikios nuotaikos, nes idealus rezultatas!!!
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Apie

Plaukų priežiūros meistrė, sujungianti savyje geriausias stilisto savybes – profesionalumą, kūrybiškumą. Irina drąsiai eksperimentuoja, improvizuoja, laužo ribas ir kuria savo autentišką braižą. Meistrė. Įgyta profesija, darbas prestižiniuose salonuose, konkursai, laimėjimai, studijos pasaulinėse akademijose suformavo aukščiausio lygio profesionalę. Irina jaučia ryšį su klientu, mato visumą, yra empatiška. Meistrė įsitikinusi, kad kiekvienas žmogus yra individualus, todėl svarbiausia - atrasti ir išryškinti jo gražiausias savybes. Aistrą kurti, inovatyvias idėjas ir begalinę savo energiją Irina realizuoja kolekcijų pristatymuose, TV projektuose, labdaringuose renginiuose. Ji yra ilgametė „Mados infekcijos“ komandos narė. Irinos super galia: kiekvienas žmogus yra individualus, todėl svarbiausia - atrasti ir išryškinti jo gražiausias savybes. Irina sako: "Meistras turi būti smalsus naujovėms, tik taip jis galės išgirsti, suprasti kliento poreikius ir juos įgyvendinti." Irinos moto: "Laimė ne tame, kad daryti ką norisi, o visada norėti to, ką darai"

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Apie

Tomas - tai žmogus, kuris Jums padės įsimylėti savo plaukus iš naujo: vertinantis natūralumą, paprastumą, moteriškumą, Tomas fokusuojasi į tinkamumą, kokybę bei kirpimo galiojimo laiką. Profesiją įgijęs Londone, Vidal Sassoon Academy bei Allilon akademijose, Tomas stažavosi pas tokius mentorius, kaip Trevor Sorbie (daugiausiai British Hair Dressing Awards apdovanojimų laimėjęs plaukų stilistas), Bruce Masefield (Sassoon Jungtinės Karalystės kūrybinis vadovas, globalus Wella kūrybinis vadovas), Ian Carmichael (karalienės Elžbietos II plaukų stilistas).  Tomui svarbu ne tik tai, kaip klientas atrodys išėjęs iš salono, bet ir tai, kaip pavyks norimą įvaizdį išlaikyti plaukus prisižiūrint namuose.  Daugiau apie Tomą ir jo darbus galite rasite Instagram paskyroje @tomas_kirpejas .

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Tomas

Profesionalus10
Aukštos kvalifikacijos7
Dėmesingas detalėms6
Talentingas5

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Patogumai

Kalbos
Rusų
Lietuvių
Anglų

Apie saloną

DOMINI grožio salonas
V. Putvinskio g. 38-30
Kaunas
44211 Lietuva

Nudžiuginkite save nauja šukuosena po apsilankymo DOMINI grožio salone, įsikūrusiame Kauno Naujamiestyje, kelių minučių atstumu nuo Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus. Plaukų kirpimas, plaukų tonavimas ir Blayage dažymas - tai tik kelios šio puikaus salono siūlomų paslaugų.

Artimiausias viešasis transportas:
Į DOMINI grožio saloną galima nuvykti autobusais: 6, 6A, 18, 23, 29, 34, 35, 35A, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 46, 47, 57 bei troleibusais: 1, 5, 7, 13, 16 (Studentų skveras st.).

Komanda:
DOMINI grožio salonas - puikių ir atidžių specialistų komanda, užtikrinanti, kad klientai gautų tik kokybiškai atliktas paslaugas.

Kas mums patinka:

  • Atmosfera: svetinga, jauki ir šilta.
  • Specializacija: plaukų kirpimai, plaukų dažymai.
  • Naudojami prekių ženklai ir produktai: kirpykloje naudojami tik profesionalių prekės ženklų, tokių kaip Davines, Philip Martin’s, Organic Way produktai.
  • Papildomi akcentai: salonas yra lengvai pasiekiamas viešuoju transportu.
  • Kalbos: lietuvių, rusų ir anglų.
PirmPirmadienis
07:0020:00
AntAntradienis
07:0020:00
TrečTrečiadienis
08:0020:00
KetvKetvirtadienis
08:0020:00
PenktPenktadienis
08:0020:00
ŠeštŠeštadienis
08:0020:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

Kirpyklos netoliese