Paslaugą atliko Dovilė Kašėtienė•Antakių korekcija siūlu
Gabrielė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Buvo atlikta Noon procedūrą, su rūgštimis. Dovilė padarė nuo - iki! Veidukas skaistus, švarus ir sulaukė komplimentų jau sekančią dieną! Rekomenduoju, kas nori wow efekto!! ❤️
Paslaugą atliko Dovilė Kašėtienė•Veido pilingas
Ingrida•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistrė, lankaus pas ją n metų- nesuskaičiuoju, bet daug. Labai švelniai daro procedūras. Didžiausios rekomendacijos.
Paslaugą atliko Dovilė Kašėtienė•Antakių korekcija siūlu
Roberta D•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pasaka!
Paslaugą atliko Dovilė Kašėtienė•Veido pilingas
Rugilė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Gerai atlieka savo darbą.
Paslaugą atliko Dovilė Kašėtienė•Antakių korekcija siūlu