Dovile dirba uztikrintai, puikiai atlieka tiek pedikiura,tiek manikiura.Pataria, isklauso, grisiu dar tikrai.
Rima•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki specialistė
Gražina•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Užteptas lako sluoksnis labai storas, pačiai meistrei nepatiko darbas, kelis nagus perdarinėjo bent po keletą kartų, Nagų ilgis netolygus.
Meistrės apranga (žiurstas) jau matęs tikrai daug gyvenimo.
Pati negrįšiu.