Gražus salonas, meistrė labai maloni, pedikiūras atliktas puikiai.
Paslaugą atliko Agnė V•Pedikiūras
Vitalija•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Kruopščiausia meistrė, pas kokią teko lankytis, taip pat labai šiltai bendraujanti ir suprantinga, likau labai patenkinta suteikta paslauga, ačiū!
Paslaugą atliko Kristina•Natūralių nagų stiprinimas
Viktorija•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Austeja šauni meistre, kruopščiai, tvarkingai ir kokybiškai atliko savo darbą:) labai gaila, bet jos darbo vieta labai nepatogi, neįmanomai išsėdėti net 10 minučių kėdėje. :( tad nemanau, kad dar kartą teks šiame salone apsilankyti.
Paslaugą atliko Austėja•Antakių laminavimas
Karolina•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas super, ačiū Agnei
Paslaugą atliko Agnė V•Ilgalaikis gelinis manikiuras