Kaip visada profesionaliai atlikta paslauga. Visada malonu sugrįžti pas Germantę.
Paslaugą atliko Germantė•Pedikiūras
Gerda•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistrė Germantė – labai kruopšti, švelni ir maloni. Manikiūras atliktas nepriekaištingai, rezultatu likau daugiau nei patenkinta. Salonas jaukus, tvarkingas ir labai maloni atmosfera. Rekomenduoju iš visos širdies! 🌹🌹🌹
Paslaugą atliko Germantė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Teresė•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rekomenduoju, likau patenkinta😊
Paslaugą atliko Agnė V•Manikiūras
Gabrielė•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Svaru malonu ir kruopstu! Malonu grizti!
Paslaugą atliko Dovilė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Gintarė•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada puikiai atliktas pedikiūras. Esu labai patenkinta.