Mano dukrai labai patiko, tiek kirpėjos Odetos kirpimas, tiek bendravimas :)
Paslaugą atliko Odeta•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Ema•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Greitai ir gražiai atliktas vaiko kirpimas. Malonus bendravimas. Ačiū už malonią patirtį! Grįšim 🙂
Paslaugą atliko Loreta•Vaikų kirpimas
Agnė•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Greitai ir gražiai atliktas vaiko kirpimas. Malonus bendravimas. Pasirūpino, jog kolegė priimtų tuo pat metu kitą sūnų. Ačiū už malonią patirtį! Grįšim 🙂
Paslaugą atliko Džaneta•Vaikų kirpimas
Agnė•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
labai patiko.
Paslaugą atliko Džaneta•Vyriškas kirpimas
Kristina•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Maloni,bendraujanti,patiko.Apsilankysime dar kartą
Paslaugą atliko Laima•Ilgalaikis gelinis manikiuras