Kaip visuomet viskas greitai ir profesionalu. ačiū! Gerų darbų! Ir iki kito karto:)
Paslaugą atliko Džaneta•Vaikų kirpimas
Margarita•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patinka, oda svyti po masazo
Paslaugą atliko Viktorija L.•Veido masažas
Lina•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Užsiskiau vyrišką kirpimą mašinėle už 15€, bet po kirpimo reikėjo susimokėti 20€, nes buvo panaudotos žirklės. Problema ne, kad kaina pakilo, o kad kirpimo metu man apie kainos pakilima nebuvo pranešta.
Paslaugą atliko Loreta•Vyriškas kirpimas
Martynas•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Maloni, kruopšti, atidi. Tvarkingai ir kokybiškai atliktas darbas.
Paslaugą atliko Rimantė•Manikiūras
Jovita•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai jauki studija, be galo miela plauku stiliste 😍 dazymas labai dziugina ☺️ aciu Odeta
Paslaugą atliko Odeta•Plaukų dažymas sruogelėmis moterims