Puikiai suteiktos paslaugos, kaip ir kiekvieną prieš tai buvusį kartą :)
Paslaugą atliko Džaneta•Vaikų kirpimas
Sandra•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Likom labai patenkinti, vaikutis įpatingai 🙌 greitai ir gražiai atliktas kirpimas 👍 ačiū
Paslaugą atliko Gabija•Vaikų kirpimas
Ausra•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai kruopsciai atliktas darbas :) jauki atmossfera ir maloni meistre
Paslaugą atliko Laima•Pedikiūras
Lina•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai malonus ir atpalaiduojantis masazas
Paslaugą atliko Viktorija L.•Veido masažas
Lina•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Salonas tvarkingas, savininkė labai maloni, tik kirpėja Odeta neatvyko į darbą ir nieko nepranešė. Savininkė bandė visaip taisyti situaciją - šaunuolė.
Paslaugą atliko Odeta•Kirpimas ir plaukų priežiūra