Visas kolektyvas labai malonus, jauki atmosfera, o Odetos išskirtinis dėmesys klientui ir kruopštumas yra kažkas wow.
Labai džiaugiuosi atradusi šią vietą.
Paslaugą atliko Odeta•Moterų visų plaukų dažymas
Evelina•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
sūnus patenkintas. kerpasi tik pas Gabiją arba niekur 😁
Paslaugą atliko Gabija•Vaikų kirpimas
Jurgita•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada viskas puikiai, greitai ir maloniai. Ačiū
Paslaugą atliko Gabija•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Jurgita•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Geriausia patirtis, patinka jog jaučią klientą.
Paslaugą atliko Viktorija L.•Antakių korekcija siūlu
Agnė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Malonus bendravimas ir labai gerai atlikta paslauga.