Lankėsi mano mama, kaip ir nieko.. bet reikia dar tobulėti. Paslaugos tikėjomės, kad išplaus galvą ir išdžiovins. Bet buvo plaukai sušukuoti su daug daug lako.. šukuosena laikėsi. Bet norėjosi modernumo. Sekmės darbuose ir tobulinimuose!
Paslaugą atliko Loreta•Džiovinimas ir sušukavimas
Veronika•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Jauki aplinka, profesionali meistre, viskas labai puikiai! :)
Paslaugą atliko Džaneta•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Monika•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas labai puiku, vaikas visada patenkintas ir noriai lankosi ☺️