Paslaugą atliko Odeta•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Kristė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Jauki aplinka, malonus ir profesionalus aptarnavimas. Odeta nuostabi meistrė. Esu labai patenkinta tiek jos darbu su mano plaukais, tiek su makiažais. Nuoširdi rekomendacija visoms!