Lankiausi šiame salone ir likau labai patenkintas aptarnavimu. Personalas buvo draugiškas, profesionalus ir dėmesingas detalėms. Procedūra buvo atlikta kruopščiai, o rezultatas pranoko mano lūkesčius. Aplinka švari ir jauki, todėl tikrai norisi sugrįžti dar kartą. Rekomenduoju visiems, ieškantiems kokybiškų paslaugų.
Paslaugą atliko STEFAN•Vyriškas kirpimas
Ignas•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Chill barbershop with nice location and friendly barbers