Labai gražus naujas salonas ,labai gražus interjeras ir nuostabiai miela ir draugiška savininke.Nuostabus , labai profesionalus meistras. Labai paslaugus, dėmesingas. Darbas atliktas nepriekaištingai. Rezultatu labai patenkinta.Didelis ačiū ♥️
Paslaugą atliko Inna Tekliuk•Plaukų dažymas
Anželika•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Gražiai atliktas blakstienų priauginimas
Paslaugą atliko Inna Tekliuk•Blakstienų laminavimas