Salonas labai jaukus, personalas malonus ir dėmesingas. Meistrė Akvilė atliko veido valymą itin profesionaliai, esu labai patenkinta tiek pačia procedūra, tiek jos kompetencija. Puikiai parinko kosmetiką tolimesnei odos priežiūrai namuose ir išsamiai paaiškino, kaip ja rūpintis. Rezultatas po procedūros – nuostabus! Tikrai sugrįšiu, nes pagaliau radau tai, ko senai ieškojau!
Veido pilingas
Greta•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabus manikiūras pas Emiliją, aciu labai
Paslaugą atliko Emilija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Sofija•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viktorija puiki meistrė, įsiklausė į mano norus ir pageidavimus. Makiažas atrodė puikiai visą vakarą ir susilaukiau labai daug komplimemtų! Tikrai rekomenduoju! 🥰
Paslaugą atliko Viktorija•Makiažas
Dalia•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė Viktorija tiesiog nuostabi! Likau sužavėta atliktu makiažu, kuris išsilaikė puikiai! Didžiausios rekomendacijos, nes meistrė tikrai puikiai išmano savo darbą 🥰
Paslaugą atliko Viktorija•Makiažas
Ernesta•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Salone maloni aplinka ir personalas. Antakių meistrė Viktorija išklausė mano pageidavimus ir nudažė antakius būtent taip kaip man patinka - natūraliai. Ačiū, būtinai sugrįšiu.