Viktorija - super meistrė! Maloniai priėmė, padarė nuostabų makiažą, gavau daug komplimentų tą dieną:) labai jaučiasi, kad daro tai, kas jai labai patinka. Labai rekomenduoju❤️
Paslaugą atliko Viktorija•Makiažas
Sabina•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Po apsilankymo pas Viktoriją ir atliktos antakių procedūros, likau labai patenkinta! Kruopščiai ir puikiai atliktas darbas, antakių spalva ir forma džiugina, o meistrė labai dėmesinga, maloni ir puikiai atliekanti savo darbą! Rekomenduoju!!! 😊
Paslaugą atliko Viktorija•Antakių korekcija siūlu
Ernesta•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabus makiažas.
Jaučiausi ir atrodžiau labai graži.
Ilgai išlaikė makiažas ir šokant.
Viktorija nuostabi meistrė. Ačiū!
Paslaugą atliko Viktorija•Makiažas
Ineta•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
10/10! Puikiai!
Procedūra buvo atlikta profesionaliai, max. atsipalaidavimas jos metu, išėjau švytinčiu veidu&su šypsena! Pačios nuoširdžiausios rekomendacijos apsilankyti pas Tave! + Estetiška aplinka!
Veido procedūros vyrams
Ilona•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Apsilankymas šiame salone man paliko didelį įspūdį! Jauki aplinka! Viktorija profesionali meistrė, padažė tobulai! Visa diena negalėjau nustoti šypsotis! Buvo labai maloni, įsiklausė į mano norus, padarė dar gražiau nei tikėjausi! Būtinai grįšiu!