Makiažas labai patiko,labai patiko veido kontūravimas,pabrėžė natūralias linijas,išryškino makiažą.Meistrė labai šilta ir maloni.Buvo daug juoko ir geros emocijos 🩷
Paslaugą atliko Goda - makiažo ir šukuosenų meistrė•Makiažas
Austėja•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Paslauga atliko greitai ir profesionaliai.
Paslaugą atliko Jelena Savickienė - med. kosmetologė•Antakių korekcija siūlu
Gabrielė•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė maloni, bet nagų forma liko kreiva:)
Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Agota•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai grazus ir kruopstus Ingos darbas, aciu:)
Paslaugą atliko Grožio terapeutė Inga•Blakstienų priauginimas