Jei eiti manikiūro, tai tik čia! Pačios geriausios meistrės, didelė spalvų gausa ir maloniausia atmosfera. Po manikiūro čia visuomet gaunu begalę komplimentų ir klausimų, kur dariausi 💅🏼 Nuoširdžiausios rekomendacijos ir iki pasimatymo kitą kartą! :)
Paslaugą atliko Eleonora•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Adele•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
😍😍
Paslaugą atliko Eleonora•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Eva•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai, labai patenkinta(; pirma kartą šioje vietoje,bet lūkesčiai su kaupu pateisinti