Viskas puikiai ir labai kruopščiai. Ačiū meistrei Evai!
Ilgalaikis gelinis lakavimas
Saule•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiku!!! :)
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Marina•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė buvo labai maloni, kruopšti ir draugiška. Darbas atliktas puikiai ir buvo labai malonu pabendrauti 😊
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Viltė•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Patiko darbas, nes manikiuras buvo atliktas labai kruopščiai. Meistrės dėmesingumo ir malonaus bendravimo dėka jaučiausi neįsitempusi procedūros metu. Eva labai maloni ir švelni. Linkiu sėkmės!