Labai jaukus salonas,kvepia švara ir elegancija,Greta labai maloni moteris,puikiai išmano savo darba.Pati procedūra labai patiko,pokyčius pamačiau po vieno karto,neskausminga ir sakyčiau netgi maloni procedūra🙂
Paslaugą atliko Greta•Celiulito gydymas
Rima•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ne pirmą kartą lankausi, labai patenkinta esu aptarnavimu ir procedūromis.
Paslaugą atliko Greta•
Veido procedūrosRodyti viską...
Anonimas•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atlikta procedura!!
Paslaugą atliko Greta•Veido procedūros
Anonimas•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko bendravimas, kadangi nebuvau bandžiusi vakumo tai paprastai papasakojo apie procedūrą ir kokia nauda, kokie gali but šalutiniai poveikiai. Jau po pirmos kojų procedūros pastebėjau skirtumą. Rekomenduoju nuoširdžiai 🥰🙌