ERFÈ grožio procedūros Atsiliepimai

Linkmenų g. 58, Vilnius (La Viva grožio studija)

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,9
31 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Buvau girdėjusi apie šią procedūrą. Išbandyti rekomendavo draugė kosmetologė. Nustebau, kai veido raukšlelės pamažėjo jau po pirmo karto. O liemens riebalinis sluoksnis pamažėjo po pirmo karto net 3 cm.. Kažkas nerealaus.... Kojos, užpakaliukas pastangrintas, celiulito požymių po 5 procedūrų beveik nematyt ant kojų, užpakaliuko... Pati jaučiuosi daug lengvesnė, gražesnė ir labiau savimi pasitikinti.. Didžiausios rekomendacijos!!! Aš jau atradau savo grožio kabinetą!!!! O tu??!!!
Sveiki, atlikau sėdmėnims ir kojoms procedūrą. Lankiausi tris kartus. Labai maloni specialistė Greta, viską detaliai paaiškino, kokių rezultatų tikėtis, kiek kartų reiktų ateiti ir tt. Procedūru metu laikas labai greit praeidavo. Kabinete labai švaru, jauku, labai maloniai ir atpalaidaijančiai kvepia :). Po trijų kartų pažiūrėjus į nuotraukas rezultatas atvirai sakant labaai nustebino, net nesitikėjau, kad bus taip gerai! Visoms moterytėm rekomenduoju!! Būkim gražios!!! ;)
Labai patiko aptarnavimas ir aplinka. Didžiausi komplimentai meistrei Gretai už jos švelnumą ir rūpestį visos procedūros metu! Nuoširdžiausios rekomendacijos!
Labai maloni specialistė! Ne tik atgaivino veido odą, bet ir sutvirtino sėdmenų struktūrą! Esu be galo dėkinga Erfe!
Labai patiko procedūra veidui, lankiausi pirmą kartą. Paprastai paaiškino apie procedūros poveikį, labai patiko veido masažas po procedūros. Rekomenduoju, 😊
1
45
6
7