Prieš procedūrą buvau visiškai rami ir nė kiek neabejojau meistrės profesionalumu, o po procedūros esu labai laiminga rezultatu! Pačios geriausios rekomendacijos! Viskas tiesiog tobula👌
Paslaugą atliko Ernesta Apavičienė•Permanentinis makiažas
Urtė•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Profesionalė, ramia širdimi patikėjau savo antakius :)
Paslaugą atliko Ernesta Apavičienė•Permanentinis makiažas
Rūta•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistrė, puikiai atlieka savo darbą. Labiau nei labai patenkinta rezultatu. Visiems rekomenduoju, kad nori turėti gražius, natūraliai atrodančius antakius.
Paslaugą atliko Ernesta Apavičienė•Permanentinis makiažas
Aistė•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nekantriai laukiu galutinio rezultato:)
Paslaugą atliko Ernesta Apavičienė•Permanentinis makiažas