Niekam nerekomenduoju šios „meistrės“. Po jos darbo antakiai atrodo labai tamsūs, nelygios spalvos, su šaltu, pilkoku atspalviu, nors prašymas buvo padaryti kuo natūraliau. Parašiau apie tai meistrei ir pridėjau nuotraukas, bet jokio paaiškinimo negavau. Veliau meistrė pasiūlė atvykti į saloną. Paklausiau, ką tai pakeistų, parašiau, kad norėčiau susigrąžinti pinigus nes jau užsirašiau antakių šalinimui ir ketinu šalinti jos darbą. Jokio atsakymo nebegavau ir likau ignoruojama.
Paslaugą atliko Ernesta Apavičienė•Permanentinis makiažas
Jevgenija•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė, labai rekomenduoju tiek permanentines procedūras atlikti, tiek paprastą dažymą.
Paslaugą atliko Ernesta Apavičienė•Antakių korekcija siūlu
Agne•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Procedūtra neskausminga, meistrė labai maloni.
Paslaugą atliko Ernesta Apavičienė•Permanentinis makiažas
Viktorija •prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Lankausi ne pirmą kartą, patinka meistrės atliekama ilgalaikio makiažo technika.
Paslaugą atliko Ernesta Apavičienė•Permanentinis makiažas
Justina•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki specialistė! Sugrįšiu
Paslaugą atliko Ernesta Apavičienė•Permanentinis makiažas