Noreciau ikelti foto,bet neiseina. Atrodo,kad pati sau nemokedama dariausi nagus. Labai nekokia patirtis. Odeles nelabai sutvarkytos,lakas ant odeliu. Labai blogai. Susigundziau zema kaina ir laisvu laiku
Anonimas•prieš apie 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puiki ir maloni kirpėja Edita atliko plaukų poliravimo procedūrą. Esu patenkinta rezultatu, rekomenduoju :)
Anonimas•prieš apie 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Laaaaabai patinka rezultatas! Ir kirpėja Edita - šauni 😊
Anonimas•prieš apie 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko tikrai dar sugrysiu
Laima•prieš apie 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
labai patenkinta pamaitintais plaukais, puikiai pailsėjau, ačiū!