Nepasainat to, Kad teko laukti valanda savo vizito, su kuo susitaikiau ir buvau linkus pamiršti šį nesusipratima. Gelinio lako viršutinis sluoksnis atsilupo po dienos. Deja neturiu laiko važinėti Po kelis kartus I griožio Salona taisyti klaidu..
Erika•prieš beveik 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Salono kolektyvas geranoriškas ir draugiškas. Manikiūras su ilgalaikiu lakavimu atliktas greitai ir tvarkingai. Pastebėjus trūkumus, meistrė atliko korekciją.
Ugnė•prieš beveik 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Megejiskai atlikta
Anonimas•prieš beveik 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Malonus ir kokybiskas aptarnavimas
Anonimas•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas kaip ir gerai, kaina galėtų būti ir mažesnė.