Man labai patiko - švelniai, švariai, labai gražiai atlikta👌
Paslaugą atliko Jurga•Pedikiūras
Laima•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko Valerija, labai maloni, profesionale,kruopsciai ir greitai dirba
Paslaugą atliko Valerija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Aurelija•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai gražiai atliktas manikiūras. Vienintelis minusas, kad Treatwel programėlėje yra suklaidinami vartotojai, nurodoma kaina viena, o salone paaiškėje, kad kaina skiriasi vartotojo nenaudai. Liūdna.
Pačiai meistrei priekaištų neturiu.
Paslaugą atliko Valerija•Ilgalaikis gelinis manikiuras