Rekomenduoju. Paslaugom patenkinta- tiek kokybe, tiek kaina.
Paslaugą atliko Jurga•Pedikiūras
Tatjana•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi procedūra - po šveitimo bei drėkinimo oda tarsi šilkinė, o ir pats procesas buvo malonus, netgi atpalaiduojantis, kaip masažas 😊 Taip pat prisidėjo meistrės Aistės draugiškumas, profesionalumas ir kruopštumas. Didžiausios rekomendacijos!
Paslaugą atliko Aistė•Kūno šveitimas
Julija•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Jau ilgą laiką lankausi pas Valeriją ir esu labai patenkinta jos darbu. ❤️
Paslaugą atliko Valerija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Dagne•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Man labai labai patiko!!!!
Paslaugą atliko Giedrė A.•Aromaterapinis masažas
Valeriia•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ačiū meistrei!! Man labai patiko kaip padarė antakius, kaip tik prie mano plaukų spalvos
Paslaugą atliko Adelina•Moterų visų plaukų dažymas