очень хороший мастер, детская стрижка мне понравилась.
Paslaugą atliko Oksana•Vaikų kirpimas
Inga•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Netyčia pirmąjį kirpimą vaikui buvome pas Oksaną. Antrą irgi. O vėliau teko pereiti 4 kirpėjas. O tada ėjau kryžiaus kelius, kad vėl surasčiau Oksaną (manau tai daug pasako apie ją). Ji labai miela ir gera. Labai gražiai moka su vaikais, nuolat šypsosi. Ir nukerpa TAIP, KAIP PRAŠAU!
Paslaugą atliko Oksana•Vaikų kirpimas
Živilė•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
. .
Paslaugą atliko Oksana•Vyriškas kirpimas
Pavel•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rekomendacija
Paslaugą atliko Oksana•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Margarita•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Makiažas yra atliekamas mėgėjiškai - neprofesionali kosmetika, trūksta įgūdžių. Tinakas einant į kokį tratrą ar barą, net ne rimta proga. Meistrė labai maloni ir dėmesinga, tikrai daro, ką gali.