Paslaugą atliko Oksana•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Laura•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Trūksta įgūdžių, naudojama prasta kosmetika, jau vietoje matėsi, kad pudra subėgus, tačiau nepataisė. Salone tinkamo makiažams apšvietino nėra. 40 eur išmesta į balą, nes grįžus namo teko valytis pudrą, storas subėgęs sluoksnis. Taip pat teko laukti.
Makiažas
Aušrinė•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nauja kirpykla, viskas puikiai, puikiai apkirpo, labai aciu!!!!!
Paslaugą atliko Oksana•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Dagne•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Atsitiktinaii užsirašiau pas Oksaną ir likau patenkinta savo vizitu. Paslauga atlikta puikiai ir gavau daug naudi gų patarimų dėl plaukų priežiūros.Toli
Paslaugą atliko Oksana•Kirpimas ir plaukų priežiūra