Viskas buvo puikiai. Atmosfera, kosmetologė, procedura. Išejau atjaunejusi ir pailsejusi.
Paslaugą atliko Laura L.•Veido procedūros
Viktorija•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai skubėjo meistrė. Ko pasėkoje nagai tikrai neatrodo dailiai. Storas sluoksnis, nelabai išlyginta:( gaila, nes meistre tikrai moka daryri tik nezinau kodel tas greitis toks. Gal todėl ir kiša koją.
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Sigita•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
jauku, profesionalu, gera. puiki vieta atgauti jėgas ir grožį