Salone darausi manikiura bei pedekiura ne pirma karta. Preita karta pas meistre Mija pedekiuras labai nuvyle,toks jausmas buvo kad nemoka visai elgtis su nagais,bei velavymas priimt to laiku, kuriuo esi uzsirasiusi. O apsilankiusi pas meistre Juste likau labai patenkinta, kruopsciai atliekanti savo darba!
Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Loreta•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Justė puiki meistrė, rekomenduoju 🙂👍
Ilgalaikis gelinis manikiurasRodyti viską...
Daiva•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus salonas, pedikiūras pas Justę pasaka!
Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Anonimas•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Justė maloni, profesionali darbuotoja.
Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Anonimas•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Natalija puiki specialistė ir labai šiltas žmogus! Rekomendavau savo draugėm, kuriuos irgi kaifuoja kaip nuo bendravimo, taip ir nuo profesionalumo