Natalija labai atidi klientui. Džiaugiuosi pažinusi ją ne tik kaip savo srities profesionalę ir gražią moterį, bet ir kaip motyvatorę gyventi sveikiau, gražiau ir pozityviau. Nuoširdus dėkui, Natalija.
Liekninamoji procedūra
Rita•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė Edita labai maloni ir kruopšti, procedūra atlikta greitai ir kokybiškai, patiko ir atmosfera salone. Būtinai dar sugrįšiu 😊