Labai patiko proceduma, Brigita labai maloni ir profesionali, likau labai patenkinta, rekomenduoju 🔝💯
Liekninamoji procedūra
Liana•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai
Liekninamoji procedūra
Alina•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Natalijai norisi nuoširdžiai padėkoti po kiekvienos procedūros. Ji ne tik gražus, profesionalus, bet ir labai mielas bei nuoširdus žmogus. Jos dėka, pradėjau sveikiau gyventi :). Dėkui, Natalija, už rodomą dėmesį, profesionalumą ir patarimus :).
Liekninamoji procedūra
Rita•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki veido procedūra. Labai patiko. Rekomenduoju visiems.