Pas Židrūnę einu jau seniai - man labai patinka, jog meistrė yra kruopšti, profesionali ir labai maloni. ❤️ Kiekvieną kartą po kirpimo gaunu daug komplimentų, dėl puikios šukuosenos. Labai rekomenduoju meistrę! 😊
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Virgita•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rezultatas pranoko lūkesčius,patiko draugiška atmosfera,ir malonus bendravimas. Būtinai sugrįšiu vėl.