Profesionali meistrė, kokybiškai atlikta paslauga. Antakiai atrodo nepriekaiškingai. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Diana•Antakių korekcija siūlu
Vytautė•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
ačiū ačiū ačiū ačiū ačiū ačiū ačiū ačiū ačiū
Paslaugą atliko Diana•Blakstienų laminavimas
Agata•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Greta yra nuostabi meistrė. Ji atsižvelgia į veido odą ir atlieka procedūrų tik tiek, kiek mato, kad reikia, ir nedaugiau. Procedūras atlieka kruopščiai, sukuria atpalaiduojančią atmosferą, tad jautiesi lyg atėjęs į SPA, o išeini dar ir su spindinčia veido oda. Labai rekomenduoju!
Paslaugą atliko Greta•Veido procedūros
Simona•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai rekomenduoju Eveliną! Kruopšti ir be galo profesionali
Paslaugą atliko Diana•Blakstienų laminavimas
Dominyka•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Blakstienų laminavimas išlaikė 3 mėnesius! Puikus darbas, ačiū Dianai🩷