Esu išbandžiusi daug meistrių, bet vis grįžtu pas Austėją! 👌 Kruopštus darbas ir neatšokinėjantis lakas visada džiugina, nors nagų tikrai nesaugau. Rekomenduoju! 😉
Paslaugą atliko Austėja•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Neringa•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus manikiūras - ačiū 😍😍😍
Paslaugą atliko Austėja•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Veronika•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Super!🌸
Paslaugą atliko Austėja•Ilgalaikis gelinis manikiuras