Po kiekvienos procedūros jaučiamas rezultatas, 10 balų iš 10 🥰
Paslaugą atliko Eglė B.
Greta•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Profesionaliai atilktos pacedūra, po jos veido oda įgavo sveiką svytėjimą,buvo max sudrėkinta, o Eglė sukūrė malonią atmosfera!👏✨ Grįžau labai patenkinta, turbūt viena geriausių specialisčių 💓
Paslaugą atliko Eglė B.
Justina•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuistabi meistrė Eglė! Puikiai atliktos procedūros ir parinktos priemonės
Paslaugą atliko Eglė B.
Evelina•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Naudoja tik geriausias priemones ir įvertina odos būklę prieš procedūrą. Oda švyti! Gavau daug patarimų kaip prižiūrėti odą. Ačiū 🌸