Rekomenduoju apsilankyti pas kosmetologę Liną. Specialistė procedūras atlieka, atsižvelgdama į odos būklę. Pamato bėdas, pataria. Be galo šiltas žmogus. Kabinete jaučiuosi 100% atsipalaidavusi, taip, kaip ir reikalinga jaustis kosmet. kabinete. Lina tiesiog sutverta šiam darbui. Išeinu ir atsipalaidavusi, ir laiminga, ir švytinti