Kaip visada, po vizito oda atsigavusi, labai geras jausmas po procedūros. Agnė atsako į visus rūpimus klausimus dėl odos priežiūros. Visiems rekomenduoju! :)
Paslaugą atliko Agnė•Veido pilingas
Jolanta•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Po apsilankymo pas Agnę išeini su šypsena ir švytinčiu veidu😊esu labai patenkinta provedūromis, kurias arliko Agnė, jos kompetencija ir išsamūs patarimai kaip rūpintis oda yra be galo vertingi. Rekomenduoju ir pati dar grįšiu😊
Paslaugą atliko Agnė•Veido pilingas
Ilona•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atlikta procedūra, malonus bendravimas. Rekomenduoju!