FAM STUDIO (Oda tikiu) Atsiliepimai

Naugarduko g. 41B, 03227 Vilnius

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
939 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Danielė labai dėmesinga pageidavimams, įsiklauso į norus ir kruopščiai atlieka darbą. Planuoju ir toliau lankytis pas šią plaukų stilistę ;)
Kaip visada puikiai ir su gausybe patarimų. Ačiū, Agne 💚
Ačiū
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Patiko man jūsų daryta apdovanojimą gavusi procedūra, plaukai jau visą menesį labiau suvaldomi ir lengviau šukuojasi. :) ačiū.
28
1
28
29
30
150
30