FAM STUDIO (Oda tikiu) Atsiliepimai

Naugarduko g. 41B, 03227 Vilnius

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
940 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Kirpėja Danielė įsiklausė į lūkesčius, buvo labai maloni. Apkirpo taip kaip norėjau. Rekomenduoju 🌺
Maloni ir jauki aplinka salone. Agnė maloni, puikiai išmananti savo darbą. Pageidaujant, parenka tinkamą kosmetiką. Rekomenduoju ✨
Viskas tiesiog nerealiai💜
Labai labai patiko!
Pirmą kartą lankiausi pas Gabiją, tikrai sugrįšiu :) Darbą atliko puikiai. Paslaugi, maloni. Papasakojo kaip prižiūrėti plaukus. Remomduoju ;)
86
1
86
87
88
150
88