Renkantis specialistus, man svarbu su jais jaustis gerai,kad įsiklausytų į mano norus ir juos išpildytų. Gabija taip ir padarė! Įsiklausė į mano norus, juos išpildė 100 procentų. Visas personalas labai paslaugus ir draugiškas! Ačiū labai! ❤️
Paslaugą atliko Gabija•Moterų visų plaukų dažymas
Gabrielė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ačiū Gabijai už profesionalų dažymą, procedūrą ir patarimus!
Paslaugą atliko Gabija•Plaukų dažymas
Agnė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Procedūros kaip visada atliktos kruopščiai, o Agnė tiksliai pastebėjo, ko reikia mano odai :)