Очень хороший салон! Работают профессионалы, которые работают не только с классическими случаями, но и в сложных ситуациях, если вдруг возникнут проблемы.
Всегда клиентоориентированы и приветливы.
Paslaugą atliko Kateryna•Manikiūras
Alina•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai ir profesionaliai atlikta procedūra
Paslaugą atliko Vadim•Pedikiūras
Greta•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Sugrįžtu jau ne pirmą kartą, tik geriausios rekomendacijos!
Paslaugą atliko Kateryna•Pedikiūras
Milda•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Norėjau labai nepastebimo lakavimo. Viskas pavyko. Ačiū.